MYCAMP

Karavan Kemp Český
Krumlov – Chvalšiny

Kemp Chvalšiny je útulný rodinný kemp nacházející se nedaleko překrásného města Český Krumlov, které je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Kemp leží na okraji obce Chvalšiny a chráněné krajinné oblasti Blanský les. Dechberoucí výhled, okolo 150 kempovacích míst, přístup pro karavany i obytné vozy. To jsou Chvalšiny.

Sociální zařízení

Vybavení splňuje západní normy. Naše sociální zařízení je čisté a pravidelně uklizené. Záchody jsou s toaletním papírem, sprchy s teplou vodou.

Hřiště a společenská hala

V kempu jsou k dispozici 3 dětská hřišťátka a hřiště na plážový volejbal či fotbal. V naší stodole potom najdete 4 stoly na ping pong a koš na basketbal. A kde strávit příjemný večer? Poseďte v odhlučněné klubovně s velkou obrazovkou nebo si zkuste připravit večeři v peci na pizzu.

Garden Bistro

V našem bistru si můžete ráno zakoupit čerstvé křupavé pečivo a kávu. Otevřeno je v sezoně po celý den na snídaně, obědy i večeře. České pivo a zmrzlina jsou samozřejmostí.

Pračky a sušičky

V kempu můžete využít prádelnu s teplou vodou, výlevku pro chemické záchody, dřezy na umývání nádobí, pračky a sušičku. Možné je i ruční praní.

Elektrické přípojky

Každé parkovací místo má svou vlastní přípojku na 220 V.

pronajem kempovneho mista
Wi-Fi

Po celém kempu máte Wi-Fi připojení zdarma.

wifi_v_kempu

Čeho si na
našem kempu nejvíce ceníme?

Našim předchůdcům Jan a Ans se podařilo za 25 let vybudovat splněný sen každého podnikání – spokojenou klientelu, která se stále ráda vrací. Prostředí, které kemp obklopuje, je neuvěřitelně rozmanité, nad čímž i my nikdy nepřestáváme žasnout. V překrásné chráněné krajinné oblasti se můžete usadit u rybníka a večer usínat za zpěvu orchestru žab, být více v centru dění a sebe sama a mít přehled o všem, co se kde šustne. I nadále se budeme snažit vylepšovat a rozšiřovat možnosti našeho kempu, aby se základna našich spokojených zákazníků neustále rozrůstala. Na co se u nás můžete těšit nyní?

  • Individuální a přátelský přístup,
  • animační program pro děti,
  • Wi-Fi po celém kempu zdarma,
  • možnost grilování,
  • společenská hala,
  • hřiště pro děti,
  • mini ZOO,
  • pizza pec,
  • hřiště pro míčové sporty.
kemp
rybnik chvalsiny
bazen
farma
noční kemp
Geweldige camping, schoon sanitair. Goed eten in restaurant op de camping. Jammer dat er dit jaar geen bbq was, dit ivm corona.Volgend jaar weer.
Johan Verdaasdonk
Een gezellige, schone en mooie familie camping met leuk personeel en een bistro waar je goed kunt eten. Met zwembad en een vis vijver. Er is veel te zien en te doen in de omgeving. Wandelen kan vanaf de camping, die zit aan de rand van een natuur gebied en aan de voet van de Klet waar je een mooi uitzicht punt hebt. Wij hebben weer genoten, gaan volgend jaar weer.
Familie Boonen
Prachtige camping! Goed sanitair, mooie plekken. Voor iedere wens is een juiste plek te vinden. Heel leuk voor kinderen. Er leuk!
Stan Martens
Zeer Nederlandse camping, met de heuvels rondom waan je je eerder in limburg. Goed verzorgde, schone camping. Goed sanitair, winkeltje.
Marieline en Wim, Drunen
Fijne Nederlandse camping. leuke eigenaren. goed sanitair. restaurant op de camping.
Sindy
Příjemné a tiché prostředí, individuální přístup , čisté toalety, kvalitní kuchyně v letní restauraci, maximální spokojenost.
Petra Veselá

Perfektní místo pro vaši dovolenou

Vyberte si sektor, který vám bude co nejvíce vyhovovat.

mapa kempu